SIKÇA SORULAN SORULAR


GastroTire Mutfak Atölyesi nedir?
GastroTire Mutfak Atölyesi, profesyonel aşçı adaylarına ya da yeme-içme konusuyla ilgilenenlere, Tire’nin gastronomik üretimlerini tanıtan, yerel ürünlerin nasıl kullanıldığını anlatan, dileyenlerin Tire’de bu ürünleri mutfakta nasıl kullandığımızı öğrenebilecekleri, dileyenlerin ise Tire Mutfağı’ndan örnekleri sadece tadarak öğrenebilecekleri bir “Deneyim Mutfağıdır”.


GastroTire Mutfak Atölyesi’nde ne gibi atölye çalışmaları oluyor?
Atölyelerimizi Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz instagram.com/gastrotire


GastroTire Mutfak Atölyesi’nde yemek yiyebilir miyim?
GastroTire Mutfak Atölyesi’nde cuma akşamları 20:00’da, cumartesi 19:00’da ve Pazar günleri 14:00’da yemek yiyebilirsiniz. Yemek salonumuz 8 kişiliktir. 5 kişilik bir rezervasyon yaptırmanız durumunda başka rezervasyon kabul edilmemektedir. Böylece GastroTire Mutfak Atölyesi o süreç içerisinde sadece size hizmet verecektir. Bunun yanında daha küçük gruplar halinde gelmeniz durumunda 8 kişilik masayı başkalarıyla paylaşmak durumunda kalabilirsiniz.


GastroTire Mutfak Atölyesi’nde ne yiyebilirim?
GastroTire Mutfak Atölyesi’nde mevsime göre değişiklik gösteren set menüler servis edilmektedir. 17.11.2017’den itibaren sunmaya başladığımız 7 tabaklık Kış Menüsü; Heybeli Çorba, Sıcak Salata, Kestaneli Pancar Kavurması, Karışık Ot Kavurması, Keşkek, Küşleme ve Karadutlu Lor’dan oluşmaktadır. Menü güncellemeleri için lütfen instagram hesabımızı takipte kalın.


Bu menü için ne kadar ödeyeceğim?
2017 Kış Menüsü fiyatı 115 TL'dir.


Yemeğin yanında ne içebilirim?
İsteğe bağlı olarak, Nif Bağları’nın ürettiği menümüzden tabaklarla eşleştirdiğimiz şaraplardan tadabilirsiniz. Kış Menüsü için 3 kadeh şarap öneriyoruz; Sıcak Salata ve Kestaneli Pancar Kavurması ile Nif Chardonnay-Solaris, Ot Kavurması ve Keşkek ile Nif Sangiovese, Küşleme ile Nif Montepulciano-Shiraz.


Bu şarap eşleştirmesi için ne kadar ödeyeceğim?
Bu şarap eşleştirmesinin fiyatı 55 TL'dir.


GastroTire Mutfak Atölyesi bebeğim/küçük çocuğum için uygun mudur?
GastroTire Mutfak Atölyesi, kısıtlı alanından ve çocuklar için aktivite alanına sahip olmamasından dolayı 16 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.


Ödeme ve rezervasyonu nasıl yapabilirim?
Sadece havale yolu ile ödeme kabul ediyoruz. Hesap bilgileri ve rezervasyon için bizimle iletişime geçiniz. GSM: 0507 745 7372 E-posta: gastrotire@gmail.com


Rezervasyonumu iptal ettirmem gerekirse yatırdığım ücreti geri alabilir miyim?
Rezervasyon saatine 36 saat kalana kadar, rezervasyon iptallerinizde yatırdığınız ücretin tamamını geri alabilirsiniz. Son 36 saatte yaptığınız iptallerde varsa şarap eşleştirme ücretinizin tamamını, menü ücretinizin de yarısını geri alabilirsiniz.